Please enable JS

HumanField - IT RENDSZERSZERVEZŐ (HF 13-8556)

dinamikusan növekvő, stabil hátterű IT szolgáltató cég részére keresünk munkatársat

IT RENDSZERSZERVEZŐ

(HF 13-8556)

pozícióba.

Feladatok:

    • Egyedi fejlesztési projektek rendszerszervezői feladatainak ellátása,
    • Funkcionális specifikációk, folyamatleírások, technikai specifikáció, rendszerterv készítése,
    • Projektek levezetése, projekttervnek megfelelően,
    • Fejlesztés felügyelete, támogatása,
    • Kapcsolattartás és együttműködés a szállítókkal, illetve a felhasználói, üzleti területekkel.

Elvárások:

    • Rendszerszervezésben szerzett tapasztalat,
    • Felsőfokú informatikai / gazdasági / műszaki végzettség,
  • Funkcionális specifikáció, rendszerterv készítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatás és karrierlehetőség

A munkavégzés helye: Budapest

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 13-8556”-es referenciaszám feltüntetésével a hf5@humanfield.hu e-mail címre.