Please enable JS

HumanField - JAVA FEJLESZTŐ (SENIOR) (HF 13-8537)

dinamikusan fejlődő stabil hátterű nemzetközi szoftverfejlesztő cégek részére keresünk munkatársat

JAVA FEJLESZTŐ (SENIOR)

(HF 13-8537)

pozícióba.

Feladatok:

    • Legmodernebb technológiákra épülő megoldások fejlesztése JAVA nyelven változatos és érdekes projekteken,
    • Innovatív projektekben való aktív részvétel AUTÓIPARI vagy szolgáltatói vagy telekommunikációs szektorban.

Elvárások:

    • Tapasztalat JAVA fejlesztés terén,
    • Tapasztalat az alábbi technológiák területén előnyt jelent: Spring, Hibernate, Maven, Ant, Hudson, Eclipse, JUnit, Jenkins.
    • Felsőfokú, szakirányú végzettség,
    • Középfokú angolnyelv-tudás.

Amit kínálunk:

    • Folyamatos szakmai támogatás,
    • Kiváló, dinamikus, fiatalos csapat,
    • Stabil hátterű cég, nyugodt stresszmentes környezet, hosszú távú munkalehetőség,
  • Szakmai megbecsülés, előrelépési lehetőség, kiemelt bérezés.

A munkavégzés helye: Budapest

küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 13-8537”-es referenciaszám feltüntetésével a hf5@humanfield.hu e-mail címre.