Please enable JS

HumanField - SENIOR HR GENERALISTA (14-9296)

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR HR GENERALISTA

(14-9296)

pozícióba.

Feladatok:

  • Toborzás, kiválasztás, hirdetések szerkesztése, munkaerő-közvetítőkkel való kapcsolattartás,
  • Interjúk megszervezése, megtartása és kiértékelése,
  • Riportok készítése,
  • Megfelelő adatok biztosítása a társosztályok felé,
  • HR budget és előrejelzéshez adatok szolgáltatása és rögzítése a vállalati rendszerben,
  • Tréningek szervezése,
  • Napi kapcsolattartás belső és külső partnerekkel,
  • Új vállalati HR folyamatok bevezetése, fejlesztése,
  • Teljesítményértékelés, karrier menedzsment,
  • Auditokra felkészülés.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Több éves, gyártási környezetben szerzett HR tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Előrelépési lehetőség HR vezető pozícióba,
  • Biztos szakmai háttér, nemzetközi környezet,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok és Heves megye határa