Please enable JS

HumanField - JUNIOR HR TANÁCSADÓ (13-86573)

Felsővezető-kereséssel és diplomás szakemberek fejvadászatával foglalkozó piacvezető HR-tanácsadó cégünk részére keresünk munkatársat

JUNIOR HR TANÁCSADÓ

(13-86573)

pozícióba.

Feladatok:

    • Jelöltek megkeresésében és kiválasztásában való aktív részvétel,
    • Önéletrajzok keresése és szűrése adatbázisban, direkt megkeresések,
    • Telefonon történő kapcsolattartás a pályázókkal,
    • Együttműködés a HR-tanácsadási vezetővel

Elvárások:

    • Felsőfokú végzettség,
    • HR terület iránti elkötelezettség, igény a tanulásra és a szakmai fejlődésre,
    • Angol vagy német nyelvtudás,
    • Pozitív, dinamikus személyiség és jó kommunikáció,
    • Pontos, precíz munkavégzés,
    • Elsősorban pályakezdők jelentkezését várjuk!

Amit kínálunk:

    • Kiemelkedő szintű szakmai háttér,
    • Szakmai fejlődési lehetőség,
    • Eredményorientált, együttműködő, jó hangulatú fiatalos csapat,
    • Munkavégzés helye: Budapest belváros.

A munkavégzés helye: Budapest