Please enable JS

HumanField - HR VEZETŐ (13-8592)

Biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

HR VEZETŐ

(13-8592)

pozícióba.

Feladatok:

    • 6 fős HR csapat irányítása, szakmai támogatása,
    • HR feladatok teljeskörű irányítása,
    • Toborzási és kiválasztási folyamatok megszervezése,
    • Képzésekhez, fejlesztésekhez kapcsolódó folyamatok koordinálása,
    • HR riportok koordinálása, HR controlling, bérköltségvetés felügyelete,
    • Kapcsolattartás külső és belső partnerekkel.

Elvárások:

    • Felsőfokú végzettség,
    • Hasonló munkakörben, multinacionális környezetben szerzett néhány éves tapasztalat,
    • Vezetői tapasztalat,
    • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

    • Biztos háttér, stabil munkahely,
    • Folyamatos fejlődési lehetőség,
    • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye , Esztergom környéke (Tatabányáról is bejárható).