Please enable JS

HumanField - LABORVEZETŐ (14-9234)

Megbízható nemzetközi gyógyszeripari partnerünk részére keresünk munkatársat

LABORVEZETŐ

(14-9234)

pozícióba.

Feladatok:

  • Radioanalitikai laboratórium tevékenységének vezetése a laboratóriumvezető társakkal együtt,
  • Éves vizsgálati terv készítése a vizsgálati terv alapján az EMEA, FDA és PMDA követelményrendszereinek megfelelően,
  • Műszeres analitikai vizsgálatok önálló végzése, a vizsgálatokhoz kapcsolódó dokumentáció elkészítése,
  • Módszerek fejlesztése, a kifejlesztett módszerek önálló validálása, verifikálása,
  • A termékregisztráció támogatása a szakterületét érintő kérdések megválaszolásával, vizsgálatok elvégzésével.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Klasszikus analitikai ismeretek, rutin a HPLC használatban,
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt,
  • Laborvezetésben szerzett hasonló tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Biztos háttérrel rendelkező munkaadó,
  • Fejlődésre ösztönző, fiatalos munkakörnyezet.

A munkavégzés helye: Budapest déli része