Please enable JS

HumanField - OROSZ NYELVTUDÁSÚ TÖRZSKÖNYVEZŐ (HF 13-8551)

biztos háttérrel rendelkező gyógyszeripari megbízónk részére keresünk munkatársat

OROSZ NYELVTUDÁSÚ TÖRZSKÖNYVEZŐ

(HF 13-8551)

pozícióba.

Feladatok:

    • Készítmények hazai/külföldi törzskönyveztetése,
    • Törzskönyvi beadványok elkészítése, követelmények figyelemmel kísérése,
    • Kísérőiratok idegen nyelvre történő fordíttatása, szaklektoráltatása, hatósági jóváhagyatása,
    • A belső társosztályokkal, illetve külföldi partnerekkel és hatóságokkal történő kapcsolattartás,

Elvárások:

    • Természettudományi területen szerzett végzettség,
    • Aktív orosz és angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,
    • Gyógyszeriparban, törzskönyvezésben szerzett tapasztalat előnyt jelent,
    • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

    • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
    • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Kiemelkedő fizetés

A munkavégzés helye: Budapest

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 13-8551”-es referenciaszám feltüntetésével a hf12@humanfield.hu e-mail címre.