Please enable JS

HumanField - Műszaki értékesítő (HF 13-8574)

nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

Műszaki értékesítő

(HF 13-8574)

pozícióba.

Feladatok:

    • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel,
    • Új, potenciális ügyfelek felkutatása,
    • Műszaki problémák megértése, megoldások kidolgozása, szaktanácsadás.

Elvárások:

    • Műszaki végzettség,
    • Műszaki B2B értékesítésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

    • Nemzetközi, biztos háttér,
    • Karrierlehetőség, folyamatos képzés,
    • Céges autó (magánhasználatra is).

A munkavégzés helye: Észak-Magyarország (Pest, Nógrád és Heves megye)

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 13-8574”-es referenciaszám feltüntetésével a hf13@humanfield.hu e-mail címre.