Please enable JS

HumanField - MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ (13-8600)

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ

(13-8600)

pozícióba.

Feladatok:

    • A cég termékeinek értékesítése és értékesítésének elősegítése,
    • Ügyfélkapcsolatok ápolása, új ügyfelek felkutatása, személyes látogatása,
    • Ajánlatok, szerződések, műszaki dokumentációk elkészítése.

Elvárások:

    • Műszaki végzettség (előny: gépészmérnök végzettség),
    • Értékesítő mérnökként szerzett tapasztalat,
    • Műszaki rajzolvasás,
    • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

    • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások.
    • Hosszú távú munkalehetőség, nemzetközi környezetben,
    • Céges autó magánhasználatra is.

A munkavégzés helye: Országosan Budapest központtal