Please enable JS

HumanField - Kereskedelmi munkatárs (HF 13-8575)

nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

Kereskedelmi munkatárs

(HF 13-8575)

pozícióba.

Feladatok:

    • A területi képviselő munkatársak munkájának operatív támogatása az irodából,
    • Ajánlatok, rendelések feldolgozása,
    • Logisztikai szervezés, árumozgáshoz tartozó folyamatok szervezése,
    • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, üzletkötőkkel, beszállítókkal és a német anyacéggel.

Elvárások:

    • Aktív német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
    • Kereskedelmi tapasztalat,
    • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

    • Nemzetközi, biztos háttér,
    • Versenyképes jövedelem (alapbér+eredményorientált jutalékrendszer).

A munkavégzés helye: Budapest

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 13-8575”-es referenciaszám feltüntetésével a hf13@humanfield.hu e-mail címre.