Please enable JS

HumanField - SENIOR ACCOUNT/EVENT MANAGER (HF 13-8550)

dinamikusan fejlődő marketingügynökség részére keresünk munkatársat

SENIOR ACCOUNT/EVENT MANAGER

(HF 13-8550)

pozícióba.

Feladatok:

    • Kampányok koncepciójának és mechanizmusának kidolgozása,
    • Árajánlatok, briefek, ajánlatok, prezentációk készítése,
    • Kampány- és éves büdzsék kezelése,
    • Üzletszerzési folyamatban való aktív részvétel (tenderezés),
    • Integrált kampányok megvalósításának (ATL, BTL, rendezvény, fogyasztói promóció, digitális) önálló koordinálása,
    • Felméri a megrendelő igényei szerint megfelelő rendezvényhelyszíneket és javaslatot tesz a választáshoz,
    • Részletes forgatókönyvet készít a rendezvény színvonalas lebonyolítása érdekében,
    • Gondoskodik a helyszín megfelelő berendezéséről és a helyszín eredeti állapotra való visszaállításáról,
  • A rendezvény teljes időtartama alatt a helyszínen rendelkezésre áll.

Elvárások:

    • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat,
    • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

    • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag,
    • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben, változatos feladatkörrel,
    • Kiemelkedő fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest

küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 13-8550”-es referenciaszám feltüntetésével a hf6@humanfield.hu e-mail címre.