Please enable JS

HumanField - JUNIOR ACCOUNT DIRECTOR (HF 13-8549)

dinamikusan fejlődő marketingügynökség részére keresünk munkatársat

JUNIOR ACCOUNT DIRECTOR

(HF 13-8549)

pozícióba.

Feladatok:

    • A többi vezetővel szoros együttműködés az éves stratégia kialakításában,
    • Ügyfél projektmenedzsment, ügyfélkapcsolat kiépítése, tárgyalások levezetése,
    • Ügyfél portfólió potenciáljának naprakész, proaktív ismerete,
    • Saját csapat irányítása (senior accountok, account managerek),
    • Kampányok (integrált, ATL, BTL) megvalósításának irányítása, kezelése, ellenőrzése.

Elvárások:

    • Senior accountként szerzett több éves tapasztalat,
    • Vezetői kompetencia,
    • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
    • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben, változatos feladatkörrel,
    • Kiemelkedő fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest

küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 13-8549”-es referenciaszám feltüntetésével a hf6@humanfield.hu e-mail címre.