Please enable JS

HumanField - DIGITÁLIS MARKETING SPECIALISTA (HF 13-8585)

Megbízható nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

DIGITÁLIS MARKETING SPECIALISTA

(HF 13-8585)

pozícióba.

Feladatok:

    • Digitális marketing, adatbázisok, hírlevelek és közösségi média kampányok tervezése és megvalósítása,
    • A cég közössségi médiában való jelenlétének erősítése,
    • Projektek teljes körű menedzselése,
    • A direkt marketing tevékenység koordinálása, javaslattétel a fejlesztések kapcsán,
    • A digitális média kampányok eredményességének figyelemmel kísérése, riportálás,
    • Együttműködés a társosztályokkal (Marketing Kommunikáció, Sales, Termékfejlesztés).

Elvárások:

    • Felsőfokú végzettség,
    • Digitális marketing területén szerzett releváns szakmai tapasztalat,
    • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban).

Amit kínálunk:

    • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
    • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Budapest

küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 13-8585”-es referenciaszám feltüntetésével a hf9@humanfield.hu e-mail címre.