Please enable JS

HumanField - SENIOR TERMELÉSTERVEZÉSI VEZETŐ (13-8654)

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR TERMELÉSTERVEZÉSI VEZETŐ

(13-8654)

pozícióba.

Feladatok:

    • Termeléstervező munkatársak koordinálása, fejlesztése, motiválása,
    • MES termelési rendszer folyamatos fejlesztése,
    • A termelési terv teljesítésének monitorozása, értékelése, jelentéseket készítése,
    • Napi kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal és a termeléssel,
    • Határidők figyelemmel kísérése, kiszállítások felügyelete.

Elvárások:

    • Felsőfokú végzettség,
    • Hasonló területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat,
    • SAP felhasználói tapasztalat,
    • MES vagy Oracle rendszer ismerete,
    • MRP tapasztalat,
    • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

    • Céges autó magánhasználatra is,
    • Kiemelkedő alapbér mellett bónusz.

A munkavégzés helye: Pest megye nyugati része