Please enable JS

HumanField - VEVŐI MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ (14-9405)

Nemzetközi elektronikai gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

VEVŐI MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ

(14-9405)

pozícióba.

Feladatok:

    • Teljes felelősség a gyár vevői minőségügyi osztályáért,
    • Vevői minőségbiztosítási fejlesztési tervek létrehozása, részvétel a rövidtávú stratégiák, szabályzatok és célok felállításában figyelembe véve a vevői előírásokat,
    • Átlátja és biztosítja, hogy a vállalat betartja a vevők által előírt minőségbiztosítási előírásokat és támogatja a szervezetet az ügyfélfókusz folyamatos erősítésében,
    • A vevők által beterjesztett komplex reklamációk kezelése és/vagy koordinálása,
    • A vevői célkitűzések elérésére, az elégedettség növelésére meghozott akciók irányítás,
    • Vevői auditok felügyelete.

Elvárások:

    • Gyártócégnél szerzett több éves vezetői tapasztalat vevői minőségügyi területen,
    • Aktív angol nyelvtudás,
    • Villamosmérnök végzettség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és céges autó,
  • Hosszú távú munkalehetőség, nemzetközi környezetben.

A munkavégzés helye: Fejér megye és Pest megye határa