Please enable JS

HumanField - IT MANAGER (14-9672)

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

IT MANAGER

(14-9672)

pozícióba.

Feladatok:

    • A gyár teljes informatikai rendszerének megbízható működésének biztosítása a következő területeken: szoftverfejlesztés, infrastruktúra fejlesztés, felhasználó támogatás, adatbázis menedzsment,
    • 6 fős IT csapat koordinálása,
    • IT szervezet stratégiájának meghatározása és megvalósítása,
    • Nemzetközi IT projektekben való részvétel, különböző szerepekben: tervezés, koordinálás, bevezetés,
    • Az IT terület igényeinek éves tervezésű felmérése, összesítése, technológia kiválasztása,
    • Vállalati IT költségvetés tervezés együttműködve a globális IT menedzserrel.

Elvárások:

    • Több éves gyártócégnél szerzett IT vezetői tapasztalat,
    • Tapasztalat az alábbi területeken: Microsoft termékek, virtuális kiszolgálói környezet, SAP, SQL adatbázisok,
    • ERP bevezetésben szerzett tapasztalat,
    • Felsőfokú IT végzettség,
    • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

    • Kiemelkedő karrierlehetőség,
    • Céges autó.

A munkavégzés helye: Fejér és Pest megye határa