HumanField - R&D VEZETŐ - MÉRÉSTECHNIKAI TERÜLETRE (14-9403)

Nemzetközi elektronikai gyártpartnerünk részére keresünk munkatársat

R&D VEZETŐ - MÉRÉSTECHNIKAI TERÜLETRE

(14-9403)

pozícióba.

Feladatok:

  • Méréstechnikai tesztelési csoport vezetése,
  • 5 fő villamosmérnök irányítása, 5 fő technikus vezetése,
  • Teszt berendezések fejlesztése,
  • Termékfelelősség, verifikálás, kvalifikálás.

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség,
  • Méréstechnikai vagy laborvezetői vagy tesztfejlesztési vagy tesztelés területén szerzett tapasztalat,
  • Félvezető, modulgyártásban szerzett tapasztalat előny,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő alapbér mellett bónusz,
  • Céges autó magánhasználatra is.

A munkavégzés helye: Pest megye nyugati része.