HumanField - TERMELÉSTERVEZÉSI ÉS ANYAGGAZDÁLKODÁSI VEZETŐ (14-9334)

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TERMELÉSTERVEZÉSI ÉS ANYAGGAZDÁLKODÁSI VEZETŐ

(14-9334)

pozícióba.

Feladatok:

  • 17 fős termelés tervezőkből és anyaggazdálkodókból álló csapat vezetése,
  • Termelési tervek, célok meghatározása, tevékenységek irányítása,
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, folyamatok összehangolása,
  • Együttműködés a logisztikai részleggel, valamint a külső platformokkal,
  • A beszállítók, a napi szállítmányok és a gyártási prioritások nyomon követése a gyártástervező csapattal valóösszehangolás érdekében, ehhez szükséges helyes intézkedések megtétele,
  • Együttműködés a beszerzési csoporttal,
  • Leltár készítése, készlettel kapcsolatos feladatok kezelése.

Elvárások:

  • Termelés tervezés / anyaggazdálkodás területén szerzett releváns tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos könyezet,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Veszprém megye