Please enable JS

HumanField - EHS VEZETŐ (14-9683)

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

EHS VEZETŐ

(14-9683)

pozícióba.

Feladatok:

  • 3 fő technikus (2 fő safety technikus és 1 fő security technikus) direkt, és 8 fő biztonságtudatossági specialista indirekt szakmai vezetése,
  • Környezetvédelmi, egészségvédelmi, munkavédelmi és biztonságvédelmi tevékenységek teljeskörű ellátása,
  • Gyárigazgatónak való rendszeres riportálás,
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás,
  • Biztonsági fejlesztések elvégzése,
  • Vagyonvédelmi és tűzvédelmi feladatok ellátása,
  • Munkahelyi egészségvédelmi programok biztosítása.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség,
  • Termelő környezetben szerzett EHS vezető tapasztalat VAGY minőségügyi mérnökként, gyártástámogató mérnökként vagy karbantartómérnökként szerzett tapasztalat EHS terület iránti érdeklődéssel,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú perspektíva,
  • Kiemelkedő fizetés,
  • Céges autó.

A munkavégzés helye: Csongrád és Bács-Kiskun megye határa