Please enable JS

HumanField - EHS VEZETŐ (14-9612)

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

EHS VEZETŐ

(14-9612)

pozícióba.

Feladatok:

  • Munkavédelmi, környezetvédelmi, biztonságvédelmi és egészségvédelmi tevékenységek teljes körű ellátása,
  • A munkavállalók számára a munkavédelmi oktatás, továbbképzés megszervezése,
  • Balesetek kivizsgálása, nyilvántartása, megelőző intézkedések kidolgozása,
  • A vállalat képviselete a hatóságok felé,
  • Kapcsolattartás a tevékenységhez kapcsolódó partnerekkel.

Elvárások:

  • Munkavédelmi végzettség,
  • EHS területén szerzett tapasztalat előny,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Biztos szakmai háttér, nemzetközi környezet.

A munkavégzés helye: Veszprém megye