Please enable JS

HumanField - KÉPZÉSI ÉS FEJLESZTÉSI VEZETŐ (13-8625)

Nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

KÉPZÉSI ÉS FEJLESZTÉSI VEZETŐ

(13-8625)

pozícióba.

Feladatok:

  • Képzési és fejlesztési csapat vezetése,
  • Képzési- és fejlesztési stratégia kidolgozása, megvalósítása,
  • Költségfelelősség,
  • Kapcsolattartás külső-és belső partnerekkel, szakterületek vezetőivel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Képzés-fejlesztés területén szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Kiemelkedő jövedelem.

A munkavégzés helye: Veszprém megye