Please enable JS

HumanField - IRODAVEZETŐ (14-9358)

Biztos háttérrel rendelkező fejlesztéssel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

IRODAVEZETŐ

(14-9358)

pozícióba.

Feladatok:

  • Az iroda működésének proaktív támogatása,
  • Általános adminisztratív és operatív feladatok (pl. dokumentum rendszerezés, archiválás, faxolás, scannelés, iktatás),
  • Kapcsolattartás az irodaház működtetőjével a tevékenység zökkenőmentes működésének érdekében,
  • Napi szintű általános takarítás szervezése, felügyelete,
  • Irodaszerek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, szervezése (irodai forgóeszköz nyilvántartása, beszerzése; irodai munkaeszközök javíttatása, pótlása),
  • Gépjármű parkhoz kapcsolódó adminisztráció (parkolás, autópálya matricák, stb.)
  • Érkező vendégek fogadása, telefonok, levelek kezelése,
  • Pénzügyi feladatok ellátása (pénztárkezelés,számla előkészítés, munkavállalók utazásaihoz kapcsolt számlák kezelése,munkavállalók kis értékű beszerzéshez kapcsolt számláinak kezelése).

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben, multinacionális cégnél szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Budapest