Please enable JS

HumanField - TECHNOLÓGUS (13-8712)

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TECHNOLÓGUS

(13-8712)

pozícióba.

Feladatok:

    • A termelés támogatása a gyártási tervek alapján,
    • Társosztályokkal való kapcsolattartás a folyamatok optimalizálásában,
    • A területek teljesítményének rendszeres felülvizsgálata és javítása, és az ezzel kapcsolatos adatok folyamatos nyomon követése és jelentése,
    • A minőség, a hatékonyság, a termelési folyamatok folyamatos fejlesztése.

Elvárások:

    • Műszaki végzettség,
    • Angol nyelvtudás,
    • Gyártási területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

    • Biztos háttér,
    • Fejlődési lehetőség,
    • Hosszú távú munkalehetőség.

A munkavégzés helye: Fejér megye

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8712”-es referenciaszám feltüntetésével a hf12@humanfield.hu e-mail címre.