Please enable JS

HumanField - INFORMATIKAI ÜZLETKÖTŐ (14-9356)

Informatikai kereskedő partnerünk részére keresünk munkatársat

INFORMATIKAI ÜZLETKÖTŐ

(14-9356)

pozícióba.

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatása, partnerkapcsolatok folyamatos ápolása,
  • Személyes találkozók szervezése, tárgyalások lebonyolítása,
  • Ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel: már kialakult ügyfélkör esetén a saját kapcsolatrendszeren belüli értékesítés, nemkialakult ügyfélkörnél hideghívás,
  • Konkurenciaelemzés, piacmonitorozás,
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Informatikai VAGY irodatechnikai eszközök kereskedelmében szerzett tapasztalat.
  • Előny: angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Céges autó (magánhasználatra is).

A munkavégzés helye: Budapest

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9356”-es referenciaszám feltüntetésével a hf13@humanfield.hu e-mail címre.