Please enable JS

HumanField - NEMZETKÖZI BESZERZÉSI IGAZGATÓ (14-9729)

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

NEMZETKÖZI BESZERZÉSI IGAZGATÓ

(14-9729)

pozícióba.

Feladatok:

  • A beszerzési folyamat menedzselése globális szinten, kategóriamenedzserekből álló globális csapat irányítása,
  • A vállalati és regionális részvényesekkel való együttműködés a termékspecifikációk egységesítése, illetve a hosszú távú stratégia kidolgozása kapcsán,
  • A célok és fejlesztési tervek kidolgozása, végrehajtása; negyedéves jelentések és havi riportok elkészítése,
  • Az új és régi beszállítói kapcsolatok megerősítése, fejlesztése; kapcsolattartás,
  • A beszerzési területen felmerülő problémák, helyzetek felismerése és megfelelő kezelése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Elektronikai gyártócégnél szerzett nemzetközi szintű szakmai tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Rendszeres külföldi utazások vállalása.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag,
  • Felső kategóriás céges autó,
  • Rendszeres külföldi utazási lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest