Please enable JS

HumanField - MINŐSÉGÜGYI- ÉS LABORVEZETŐ (14-9286)

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGÜGYI- ÉS LABORVEZETŐ

(14-9286)

pozícióba.

Feladatok:

  • 4 fő beosztott laboratóriumi dolgozó munkájának értékelése, koordinálása, munkaszervezés
  • A gyári laboratóriumban végzendő feladatok meghatározása, rendszerezése, a megfelelő vállalati előírások szerinti pontos dokumentálása,
  • A gyártásközi és a késztermékekre vonatkozó minőség-ellenőrzési feladatok végzése a gyár összes termékére vonatkozóan,
  • Gyártási folyamatok minőségbiztosítási tevékenységgel kapcsolatos feladatainak elvégeztetése,
  • Beérkező alapanyagok ellenőrzése,
  • A gyár más területeivel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Vegyészmérnöki VAGY környezetmérnöki végzettség,
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás,
  • Hasonló területen (laboratóriumi /minőségbiztosítási területen) szerzett több éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Vas megye