Please enable JS

HumanField - SZOFTVERMÉRNÖK (14-9416)

Nemzetközi autóipari gyártó-és fejlesztőpartnerünk részére keresünk munkatársat

SZOFTVERMÉRNÖK

(14-9416)

pozícióba.

Feladatok:

  • Innovatív, autóipari szoftverek fejlesztése, a fejlesztés nyomon követése,
  • Részvétel szoftver tesztelési feladatokban,
  • Együttműködés a fejlesztő csoportokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnök/mérnök informatikus/programtervező informatikus),
  • Programozási ismeretek (előny: C++),
  • Linux operációs rendszer ismerete,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Vas megye