Please enable JS

HumanField - SENIOR JAVA FEJLESZTŐ (14-9350)

Biztos háttérrel rendelkező szoftverfejlesztő partnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR JAVA FEJLESZTŐ

(14-9350)

pozícióba.

Feladatok:

  • Szoftvertermékek műszaki tervezésében való részvétel,
  • Keretrendszer továbbfejlesztése,
  • Szoftverfejlesztésben való részvétel,
  • Műszaki megvalósíthatóság vizsgálata és időigény-becslés elvégzése,
  • Code review-ban való részvétel.

Elvárások:

  • JAVA fejlesztői tapasztalat,
  • Verziókezelő rendszer ismeretek,
  • Adatbázis-kezelő rendszerben szerzett tapasztalat,
  • Felsőfokú műszaki végzettség előny.

Amit kínálunk:

  • Előrelépési lehetőség,
  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag,
  • Fiatal és barátságos munkakörnyezet.

A munkavégzés helye: Veszprém megye

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9350”-es referenciaszám feltüntetésével a hf4@humanfield.hu e-mail címre.