Please enable JS

HumanField - IT MENEDZSER (14-9588)

Biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

IT MENEDZSER

(14-9588)

pozícióba.

Feladatok:

  • Egy fő IT koordinátor munkájának vezetése,
  • Felhasználói támogatás Windows operációs környezetben (Windows Server 2012R2, Office 2013, Active Directory),
  • Ajánlatok kérése, megrendelések készítése (Navision rendszerben),
  • iOS rendszer és spam szűrő felügyelete,
  • Support tevékenység ellátása.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Informatikai végzettség,
  • Virtualizációs rendszer környezet ismerete előny.

Amit kínálunk:

    Versenyképes bérezés, kiemelkedő juttatási csomag,

  • Innovatív, barátságos munkakörnyezet.

A munkavégzés helye: Tolna megye és Fejér megye határa