Please enable JS

HumanField - FOLYAMATMÉRNÖK (13-8656)

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

FOLYAMATMÉRNÖK

(13-8656)

pozícióba.

Feladatok:

    • Felelősség a rábízott gyártási folyamatok, hatékonyság, minőség elérésében,
    • Felelősség új termékek bevezetésében,
    • Mérnökségi és műszaki dokumentációk készítése,
    • Gyártási problémák megoldása,
    • A beszerzések lebonyolítása,
    • Folyamatos fejlesztés.

Elvárások:

    • Felsőfokú végzettség,
    • Angol nyelvtudás,
    • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat.

Amit kínálunk:

    • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben,
    • Fejlődési lehetésőg,
    • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Jász- Nagykun- Szolnok és Heves megye határa