Please enable JS

HumanField - 3D LABORTECHNIKUS (14-9695)

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

3D LABORTECHNIKUS

(14-9695)

pozícióba.

Feladatok:

  • 3D, illetve mikro-csiszolati mérési feladatok a részegységekre és késztermékekre,
  • 3D mérőprogramok készítése,
  • Mérési adatok rögzítése és dokumentálása,
  • A mérőeszköz-felügyelete (időszakos felülvizsgálat,kalibrálás)
  • Laborberendezések karbantartásának szervezése.

Elvárások:

  • Legalább két éves hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • A bejárási költségek emelt szintű támogatása.

A munkavégzés helye: Jász- Nagykun- Szolnok és Heves megye határa