Please enable JS

HumanField - NEMZETKÖZI VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK (14-9624)

Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

NEMZETKÖZI VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK

(14-9624)

pozícióba.

Feladatok:

  • Ipari berendezéseken történő villamos karbantartási munkák végzése és felügyelete,
  • Hibakeresések végzése, koordinálása,
  • Villamos rendszerekben történő módosítások tervezése és kivitelezése,
  • Jegyzőkönyvek készítése angol és magyar nyelven,
  • Tanácsadás és műszaki segítség nyújtása a munkatársaknak villamossági kérdésekben.

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség, (de tapasztalt szerviztechnikusok jelentkezését is várjuk),
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Ipari berendezéseken történő elektromos hibakeresésekben/karbantartásban/szervizelésben szerzett tapasztalat,
  • Rendszeres külföldi utazások vállalása.

Amit kínálunk:

  • Kimagasló jövedelem és juttatási csomag (90-100 € napidíj),
  • Laptop,mobiltelefon,
  • Ingyenes angol nyelvi képzés,
  • Egészségbiztosítási csomag,
  • Európai cégkultúra,
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség.

A munkavégzés helye: Országos Pest megyei központtal, illetve külföld